AKTUALNOŚCI

Data publikacji: 16.04.2014
Spotkanie Klubu Podróżników 17 kwietnia
Akwarium Gdyńskie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżników, które odbędzie się w czwartek 17 kwietnia 014 r. o godzinie 18.00. Prezentację "Opowieści z morza" przedstawi Gabriel Oleszek.
Wstęp wolny, wejście do sali kinowej Akwarium Gdyńskiego przez portiernię od strony falochronów (tak jak do biur).

Data publikacji: 26.03.2014
Projekty edukacyjne


Z radością informujemy, że trwają zapisy na zajęcia dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Urząd Miasta Sopot oraz Urząd Miasta Gdynia. Zajęcia przygotowane są dla uczniów, studentów oraz nauczycieli. Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz skorzystania z bezpłatnych lekcji.

Data publikacji: 24.03.2014
Błękitna Akademia 2014

Akwarium Gdyńskie ma zaszczyt zaprosić na bezpłatne szkolenia dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku organizowane w ramach programu Błękitnej Akademii Akwarium Gdyńskiego. Program Błękitnej Akademii składa się z trzech zadań: PRZYRODA - PRZYGODA dla nauczycieli, POTENCJAŁ WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO - WALORY PRZYRODNICZE I OCHRONA GATUNKOWA dla studentów oraz NASZA RZEKA WPŁYWA DO REZERWATU BEKA dla gimnazjalistów. Trwają zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!


Data publikacji: 04.03.2014
Rozstrzygnięcie konkursu na hasło reklamowe

W ramach ferii zimowych, Akwarium Gdyńskie MIR-PIB ogłosiło konkurs na najtrafniejsze hasło reklamowe dla swojej placówki. Hasła reklamowe można było wysyłać do 28.02.
Spośród nadesłanych propozycji wygrało hasło:
"1500 powodów do zachwytu"
Autorem hasła jest Bartłomiej Zobek, podróżnik i autor portalu www.kalendarzprzygod.pl.
Laureat wygrał Roczny Bilet Imienny do Akwarium Gdyńskiego. Gratulujemy!

Data publikacji: 05.02.2014
Ilustracje z ciepłych i zimnych krain geograficznych

W ramach ferii zimowych dzieci odwiedzające Akwarium Gdyńskie uczestniczyły w przygotowaniu prac plastycznych. Z 44 prac zgłoszonych do feriowego konkursu plastycznego Jury wybrało 3, które otrzymały równorzędne wyróżnienia.
Zwyciężczyniom gratulujemy, a wszystkim dzieciom dziękujemy za entuzjazm w tworzeniu prac konkursowych!!

Oto nagrodzone prace:

Data publikacji: 23.01.2014
Nowe okazy

Na ekspozycji rafy koralowej pojawiły się nowe, niezwykle barwne i ciekawie zbudowane zwierzęta. Zanim nas odwiedzicie, dowiedzcie się o nich więcej w dziale Nowe okazy.


Data publikacji: 14.01.2014
Elektroniczny system oprowadzania gości

Zachęcamy do korzystania z elektronicznego systemu oprowadzania gości w Akwarium Gdyńskim, czyli naszych multimedialnych przewodników. eGuide'a można wypożyczyć na I piętrze Akwarium Gdyńskiego. Koszt wypożyczenia urządzenia to 2 zł. Urządzenia można wypożyczać od środy do niedzieli w godzinach 10:00 - 17:00.
Więcej informacji >>

Data publikacji: 03.01.2014
Nowe okazy

Szybkimi krokami zbliża się pierwszy weekend (i to długi!) w nowym 2014 roku. Życzymy wam udanego odpoczynku i zachęcamy do podziwiania naszych nowych zwierząt również w najbliższy poniedziałek (6 stycznia), w godzinach 10:00 - 17:00.

Więcej o nowych gatunkach na ekspozycji w dziale Nowe okazy.

Data publikacji: 30.09.2013
Godziny otwarcia od października do marca

Od 1 października do 31 marca Akwarium Gdyńskie MIR-PIB będzie czynne w godzinach od 10:00 do 17:00 (bilety w kasie można zakupić do godziny 16:30). Serdecznie zapraszamy!