Nagrody

Nagroda "TOP Produkt"

W 2014 roku Akwarium Gdyńskie otrzymało od Dziennika Bałtyckiego nagrodę Top Produkt. Kapituła plebiscytu Top Produkt z Pomorza pod przewodnictwem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka przyznała Akwarium Gdyńskiemu tytuł Top Produkt z Pomorza. Statuetka została wręczona 19 maja na uroczystej gali Dziennika Bałtyckiego, która była transmitowana na żywo na antenie Telewizji Gdańsk.
Dziennik Bałtycki - dodatek specjalny TOP Produkt


Nagroda "Przyjaciel Integracji"

Medal "Przyjaciel Integracji" przyznawany jest osobom lub instytucjom podejmującym działania na rzecz osób niepełnosprawnych nie z formalnego obowiązku, lecz z chęci budowania społecznej integracji.
Kapituła medalu działająca przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji (www.integracja.org) dnia 8 listopada 2007 roku przyznała to honorowe wyróżnienie Morskiemu Instytutowi Rybackiemu w Gdyni za "konsekwentne udostępnianie obiektu Akwarium Gdyńskiego dla potrzeb osób z różnego rodzaju niepełnosprawnością".
Uroczyste wręczenie Medalu odbyło się 1 grudnia na Wielkiej Gali Integracji organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dyrektor MIR odebrał Medal z rąk Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka, członka Kapituły Medalu. Miasto Gdynia było bowiem jednym z pierwszych laureatów Medalu za kampanię "Gdynia bez barier".
Film zrealizowany przez TVP Info

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Download flash player